KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229213
nr 1522 9213
D Rönnberg. Signerad, daterad 1894, björk. Olja på duk, 43x28 cm, yttermått inklusive ram: 49x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:16:30
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr